Фрібет в букмекерській конторі: що це та як її використовувати

Головна » Фрібет в букмекерській конторі: що це та як її використовувати

Posts not found

No posts has been found. Please return to the homepage.

ВидиЗа реєстрацію, поповнення рахунку, в межах періодичних чи постійних акцій, в програмі лояльності, в якості нагадування, за скачування додатку
⚡️Обмеження при використанняЗастосовуються, деталі дізнавайтесь в своїй букмекерській конторі
Переваги фрібетуМожливість робити ставки за рахунок букмекера, а вигравати реальні гроші, іноді навіть без необхідності відіграшу
⭐️Недоліки фрібетуСуттєві обмеження при виведенні на основний рахунок, складнощі відіграшу
➡️Умови виводу фрібетуЛише після виконання всіх умов відіграшу і на той же рахунок, з якого здійснювалось поповнення. Рідко – подібні умови не встановлюються

Що таке фрібет

Фрібет це безкоштовна ставка, яку надає букмекерська контора з ціллю привабити відвідувачів, стимулювати їх складати прогнози використовуючи власні кошти. Фрібетом буде певна сума грошових коштів, яка зазначається в умовах акції, її потрібно використовувати повністю, поділ на різні події неможливий.

Якщо вдасться використовуючи її виграти, то кошти з вирахування фрібету надійдуть на рахунок – це і буде заохоченням. Тобто отримали від БК фрібет в розмірі 100 грн. Потрібно обрати подію на яку зробите цю ставку, нехай в неї буде коефіцієнт 1,5. Якщо парі виграєте то відбудеться розрахунок таким чином:

100 грн*1,5=150 грн, це сума виграшу по парі, але на рахунок надійде 150 грн – 100 грн, тобто 50 гривень. Це і буде вашим виграшем, що вдалось отримати за умовами фрібету.

В залежності від розміру безкоштовної ставки та умов казино, такий бонус потрібно відіграти, а іноді він безвейджерний. Тоді одразу надходить на основний рахунок.

Загалом, такий бонус є дуже популярним, серед відвідувачів, його також охоче надають букконтори, адже це реальна можливість отримати лояльних клієнтів, які охочіше будуть грати в закладі.

За що дають фрібети: огляд варіантів

фрібет

Фрібет – це бонус, який може видаватись за найрізноманітніші дії в букмекерській конторі. Всі подібні заохочення можна поділити на 2 групи: депозитні та бездепозитні. Перші – ті, які надаються лише за умови поповнення рахунку на певну суму, фрібет без депозиту – заохочення за інші дії, що не вимагають поповнення балансу.

Реєстрація

Фрібет за реєстрацію – один з найрозповсюдженіших варіантів заохочення. На нього претендують новачки, які лишень створили акаунт. Обов’язкова умова – реєстрація. Також можуть бути встановлені такі вимоги:

 • заповнення профілю;
 • підтвердження контактних даних – номеру телефону або/чи адреси електронної пошти;
 • поповнення рахунку на певну суму. Як правило від 100 грн;
 • верифікація.

Конкретні умови отримання можете дізнатись в детальних правилах акції на сайті букмекера.

Поповнення рахунку

Претендувати на отримання фрібету в цьому випадку можуть користувачі які внесли кошти на рахунок. Умови акції можуть бути різні, зазвичай це – просто внесення конкретної суми на рахунок. В якості додаткових вимог висуваються:

 • строки поповнення. Наприклад 2 рази на день чи через певний час після попереднього депозиту;
 • день тижня. Іноді надаються фрібети в певний день, наприклад в понеділок;
 • використання лише для деяких видів спорту.

Лише при виконання всіх вимог можете отримати бонус. Сума якого складає 100% від поповнення іноді більше.

Для першої ставки

Для того, щоб відмітити не лише реєстрацію та поповнення депозиту, а ще і першу ставку, букмекерські контори надають додаткову можливість практично гарантовано виграти. Фрібет пропонується на першу ставку, наприклад в розмірі 200 гривень. Ви нічого не втрачаєте, адже перший прогноз оплачує букмекер.

Іноді сума фрібету може дорівнювати поповненню. Різниця між таким заохоченням та вітальним бонусом в тому, що використати його можна лише на першу ставку. Зазвичай, тут будуть менші обмеження щодо спортивної події, коефіцієнту.

Фрібет-акція

Фрібети активно використовують як заохочення в періодичних акціях, які мають невелику тривалість. Також їх можна знайти в якості винагороді в промокодах фрибет в такому випадку вони обмежуватиметься конкретною сумою.

Акція, за умовами якої надається бонус може бути для всіх клієнтів, або ж ексклюзивною лише для учасників програми лояльності, тощо.

За умовами програми лояльності

В букмекерських конторах фрібет може надаватись в рамках програми лояльності. Вони зустрічаються рідко, але все ж існують. Заохочення можуть нараховуватись за:

 • перехід на наступний рівень програми лояльності;
 • періодично, за поповнення рахунку або певну суму витрачених коштів для ставок;
 • як винагорода за виграш за високими коефіцієнтами, тощо.

Варіантів за що можна отримати фрібет у рамках програми лояльності дуже багато, головне – уважно читати умови.

За скачування додатку

Окремі букмекерські контори, які лишень випустили додаток, можуть рекламувати його та розширювати базу користувачів саме за рахунок фрібетів. При цьому сума безкоштовної ставки може бути дуже скромна – в межах 20-50 гривень, але це цілком успішно стає стимулюючим фактором, адже після скачування в додатку стане значно зручніше робити ставки, і улюблена букмекерська контора буде під рукою.

Єдине обмеження – це системні характеристики програми, адже інколи є варіанти лише для Android, та і то не для всіх версій. Тому важно читайте вимоги до ресурсів смартфону/планшету перед скачуванням.

Фрібет як нагадування

При реєстрації користувачі вказують номер телефону та/або адресу електронної пошти. Якщо профіль певний час залишається не активним, тобто клієнт не робить ставки, то букмекер може стимулювати його чи нагадати про те, що є в нього є акаунт запропонувавши фрібет. Інколи це діє, адже беттери можуть реєструватись в багатьох конторах і про якісь забувають.

Відіграш фрібету: ключові особливості

В більшості випадків виграш, отриманий в результаті використання фрібету нараховується на бонусний рахунок, якщо такий є. Якщо це саме так, то для виведення на основний баланс потрібно здійснити відіграш. Він проводиться за певними правилами та з обмеженнями. Основні з них:

 • вейджер, тобто кількість обертання суми бонусу власними коштами. Якщо це коефіцієнт становить х10, то це значить, що необхідно в 10 разів більше вкласти власних коштів. Приклад: отримали виграш від фрібету в розмірі 100 гривень з вейджером х7. Це означає, що потрібно зробити ставок з власного балансу на 700 грн, щоб на основний рахунок надійшли бонусні 100;
 • коефіцієнт. Події, в яких можна здійснити відіграш повинні мати коефіцієнт від 1,5, інколи встановляться вищий показник;
 • тип ставки. Більшість букмекерських контор дозволяє здійснювати відіграш лише в експресах з кількістю подій 3+;
 • строки. Час не відіграш дається обмежений. Він може варіюватись в межах 5-14 днів.

Щоб успішно відіграти бонус потрібно ретельно аналізувати події, які для цього обираєте. Відповідно реально оцінювати шанси на те що парі зіграє. Якщо фрібет це постійна акція, то уважно перечитайте умови та зважте чи є можливість відіграти їх за вказані строки. Коли ні, то зачекайте допоки не з’являться підходящі події та/чи матчі.

Деякі букмекери на вітальний фрібет не встановлюють умов для відіграшу, тобто кошти одразу ж надходять на основний баланс.

Переваги та недоліки фрібетів

Що таке фрібет розібрались, тепер потрібно визначити які ж переваги та недоліки цього виду бонусу від букмекерських контор. Отже плюси:

 • шанс заробити гроші без вкладень – якщо ставка спрацює, то певна сума на рахунок надійде гарантовано. Її вже можна буде використати на власний розсуд;
 • прості умови отримання. Зазвичай це буквально 1-2 дії, які можна виконати за лічені хвилини;
 • шанс протестувати функціонал БК без витрат зі свого боку. Це стосується вітального бездепозитного фрібету.

Є також і певні недоліки, ось вони:

 • вірогідно штучне обмеження коефіцієнтів при використання фрібетів;
 • вимога робити для відіграшу ставку на ризикові результати, наприклад вище 2.0;
 • отримати всю суму виграшу іноді неможливо. За умови, що подібні регламенти застосовуються для конкретного фрібету.

Лише вам вирішувати, використовувати фрібети чи ні, в будь-якому разі, завжди маєте змогу не брати їх них. Все просто – не виконуйте умови, встановлені для їх надання. Або якщо є така опція, то відмовтесь від бонусу.

Популярні питання про Фрібет

❓ Для чого букмекери роздають фрібети?
Фрібет – це бонус, основна ціль надання якого заохотити або стимулювати відвідувача активніше робити ставки. Тому основною ціллю БК є приваблення користувачів на свій сайт.
❓ Кому вигідний фрібет?
Фрібет вигідний відвідувачу, адже у нього з’являється можливість робити ставки за рахунок контори. З іншого боку він не менш вигідний для БК, адже вона залучає відвідувачів і багато з них буде надалі витрачати кошти.
❓ В яких випадках краще відмовитись від фрібету?
Коли букмекерська контора пропонує фрібет, потрібно перш за все зважати на умови відіграшу коштів, що отримаєте використавши таку вільну ставку.
❓ За що букмекерські контори дають фрібети?
Отримати фрібет можна за реєстрацію, за першу ставку, за умовами промокоду, під час акцій, за регламентом програми лояльності, за встановлення програм, в якості нагадування.
❓ Чи можна отримати фрібет не реєструючись в букконторі?
Ні, це неможливо, взагалі робити ставки в букмекрських контрах, а отже і отримувати фрібети за ті чи інші дії, можуть лише зареєстровані користувачі.