Ставки на спорт у БК України

Головна » Ставки на спорт у БК України

Бонус за реєстрацію 4500 грн

T&Cs Apply
Мінамальні ставки - 10 EUR / 10 USD / 25 UAH

Мінімальне виведення - 10 EUR

Мінімальна ставка - 0,1 USD

Мінімальна ставка - 10 UAH

Максимальна виплата - 1 000 000$

200 видів ставок

100 фунтів стерлінгів на безкоштовну ставку

Бонус 100% фрібет

Кешбек до 15% коштів

Манімальний депозит - 25 грн

Бонус за реєстрацію - 3000 грн

Мінімальна ставка - 5 доларів

10%-вий кешбек

Бонус за регистрацию: 9000грн/300$

Вітальний бонус - 250 FS

100%-й бонус на суму до 3000 UAH за перше поповнення

Експрес дня + 10% до підсумкового коефіцієнту

Ставки на спорт – це найпопулярніший вид спортивних парі. Це пов’язано з тим, що беттери можуть самостійно вибрати зрозумілий та цікавий вид спорту. Найкращі букмекерські контори пропонують до уваги беттерів десятки спортивних дисциплін. До найпопулярніших відносять футбол, хокей баскетбол та бокс. У деяких БК можна робити ставки на менш поширені спортивні дисципліни.

❤️Офіційний сайтbooking-show.org
🔥Переваги БКШирока лінія для pre-match та live ставок, високі коефіцієнти
⭐Види спорту для ставокСтавки на футбол, кіберспорт, баскетбол, хокей та ін.
🎲Інші продуктиІгрові автомати, Live казино, Betgames
🇺🇦 Мовні версіїУкраїнська, російська, англійська

Ставки на спорт можна також робити на кіберспортивні чемпіонати. Вони вважаються популярними серед геймерів, які шукають додатковий спосіб заробити.

Як вибрати букмекерську контору

Перед тим, як робити ставки на спорт онлайн, спочатку потрібно вибрати надійного букмекера. Зробити правильний вибір самостійно буде складно, тому що для цього потрібні знання та великий досвід. На тематичних сайтах в інтернеті користувачі матимуть змогу побачити рейтинги з найкращими букмекерськими конторами. У процесі складання рейтингів враховуються експертні оцінки.

Експерти займаються складанням різних рейтингів. Вони відрізняються в залежності від показників, які враховували експерти у процесі відбору БК. Якщо плануєте робити ставки на спорт, то потрібно вивчити всі рейтинги. До найпоширеніших відносять:

 1. Рейтинг надійності. Цей рейтинг підходить беттерам, які хочуть робити ставки на спорт лише у надійного букмекера. У рейтингу розміщені компанії, які вчасно виплачують виграші та готові йти на діалог зі своїми клієнтами.
 2. Рейтинг за коефіцієнтами. Цей варіант вважається ефективним, тому що з його допомогою можна визначити компанію з найвищими коефіцієнтами. У цих рейтингах беттери наочно побачать компанії з найкращими котируваннями. Внаслідок цього ставки на спорт зможуть принести значні виграші.
 3. Рейтинг букмекерів з бонусами. Це ще один корисний список, який допоможе швидко знайти букмекера з найкращим вітальним бонусом.

Усі рейтинги відрізняються в залежності від декількох важливих факторів. При виборі відповідного рейтингу необхідно відштовхуватися від особистих переваг. Якщо вибрали надійну компанію, то можна робити ставки на спорт букмекер.

Як робити ставки на спорт у букмекерських конторах

Щоб не зіткнутися з проблемами, беттерам краще вибирати букмекерські контори з простим функціоналом. Якщо вирішили зробити ставку, то потрібно дотримуватися наступної послідовності дій:

 1. Спочатку потрібно вибрати букмекерську контору та відкрити рахунок.
 2. Пройдіть процедуру верифікації. Професійні беттери стверджують, що процедура верифікації залежить від обраної компанії.
 3. Покладіть гроші на рахунок. Популярні букмекери співпрацюють лише з ліцензійними платіжними системами.
 4. Виберіть спортивну подію, на яку плануєте зробити ставку.
 5. Перевірте ліміти. Деякі букмекерські контори встановлюють мінімальні та максимальні ліміти для користувачів.
 6. Дочекайтеся результатів.
 7. Якщо вдалося заробити, то можна продовжити робити ставки або зняти гроші з рахунку.

Щоб ставки на спорт онлайн Україна порадували великим виграшом, беттерам потрібно з відповідальністю підходити до справи. Фахівці стверджують, що в першу чергу необхідно провести аналіз. В процесі аналізу беттери повинні враховувати різні чинники.

Основні поняття у спортивних ставках

Якщо плануєте укласти вигідне парі, то спочатку потрібно вивчити, що таке ставки на спорт. Букмекери та користувачі часто використовують у своїй роботі різні терміни. До найпоширеніших відносять:

 1. Ставка – це прогноз, який підкріплюється грошовою сумою.
 2. Інтерактивна ставка – це сума, яку беттери кладуть собі на рахунок.
 3. Результат – це варіант, яким закінчиться спортивна подія.
 4. Лінія – це кількість та види результатів.

Ці терміни вважаються основними та зустрічаються практично у кожній букмекерській конторі.

Критерії вибору найкращої букмекерської контори для ставок

Експерти, які займаються складанням рейтингів з найкращими букмекерами, враховують різні показники. В подальшому вони можуть позначитися на підсумковому результаті. У процесі вибору букмекерської контори слід враховувати такі фактори:

 1. Вітальний бонус.
 2. Рівень коефіцієнтів.
 3. Акції для зареєстрованих користувачів
 4. Ширина розпису.
 5. Можливість робити ставки на різні спортивні події.
 6. Якість та особливості роботи служби підтримки.
 7. Різноманіття способів для поповнення рахунку та зняття грошей.

За допомогою цих факторів можна вибрати найкращу букмекерську контору, яка пропонує топ ставки на спорт.

Види ставок у букмекерських конторах

Індустрія беттінгу продовжує свій стрімкий розвиток. Зараз у букмекерській конторі можна зробити ставку практично на будь-яку подію. При цьому БК пропонують різні види ставок. Ознайомитися з найпопулярнішими варіантами спортивних ставок можна в таблиці нижче:

Тип ставкиОпис
Ставка на результатЦе парі на виграш однієї з команд або на нічию. Найпростіший вид парі відмінно підходить новачкам. Якщо лідер виграє, то беттери зможуть отримати виграш.
Подвійний шансЦей варіант ставки на спорт призначений для обережних беттерів. Користувачі зможуть зробити ставку на перемогу одного з суперників або на нічию. Однак беттери повинні враховувати, що котирування за такими ставками зазвичай досить низькі.
Точний рахунокПарі відмінно підходить професійним беттерам з великим досвідом. Якщо правильно визначити рахунок матчу, то можна отримати великий виграш.
ФораЦе різновид ставки, де з підсумкового рахунку додається чи забирається число. У букмекерських конторах доступні різні фори. При виборі відповідного варіанта беттери повинні відштовхуватися від особистих переваг.
Азіатський гандикапВ азіатському гандикапі зазвичай використовуються чверті. Ставка при цьому ділиться на 2 рівні частки.
Ставки на тайм/матчДо характерної риси цих ставок відносять те, що беттери можуть передбачити, яка команда стане переможцем у таймі чи матчі. Однак користувачі повинні враховувати, що для отримання виграшу правильними мають бути обидва прогнози.
ТоталЦе популярний різновид ставки на спорт. У футболі цю ставку найчастіше роблять на кількість голів, фолів чи жовтих карток. Популярні букмекери приймають ставки тотал за будь-яким спортивним показником.

Кожен варіант ставок має свої особливості. Новачкам краще робити ставки на результат. Професійні беттери вибирають ексклюзивні варіанти для ставок, тому що з їх допомогою можна отримати великі виграші.

Особливості ставок на футбол

Ставки на футбольні матчі вважаються одними з найпоширеніших. До головної особливості також відносять великий вибір змагань. Якщо не знаєте, де робити ставки на спорт, то необхідно ознайомитися з рейтингами в інтернеті.

Беттерів в першу чергу приваблює великий вибір результатів за кожен матч. На популярні чемпіонати розпис може досягати кількох сотень результатів. До найпоширеніших варіантів відносять:

 1. Ставки на перемогу однієї з команд. Беттерам достатньо просто визначити переможця у матчі.
 2. Укладати парі можна на точні результати. Наприклад, беттери зможуть зробити ставку на те, скільки замін буде зроблено за весь матч.

До переваг також відносять можливість робити лайф ставки на спорт. Якщо плануєте робити ставки в режимі реального часу, то спочатку потрібно навчитися швидко аналізувати події. Це пов’язано з тим, що ситуація на ігровому полі може кардинально змінитись протягом кількох секунд.

Як скласти прогноз на футбольний матч

Перед тим, як робити ставки на спорт, також можна ознайомитися з прогнозами. Професійні беттери стверджують, що якісні прогнози від експертів допоможуть регулярно вигравати в букмекерських конторах. Однак користувачі повинні враховувати, що прогнози не гарантують 100% результату.

Експерти, які займаються складанням прогнозів, уважно аналізують спортивні події та враховують десятки різних факторів. Результат матчу залежить від наступних параметрів:

 1. Фізична форма команди та результат гри вдома чи в гостях. Більшість клубів показують різну гру вдома та на виїзді.
 2. Статистика особистих зустрічей. Практично кожна команда може зіштовхнутися з суперником, з яким незручно грати. Внаслідок цього гра може бути програна.
 3. Спрямованість чемпіонату. У найпрестижніших турнірах усі команди викладаються на 100%. Однак також є маловідомі чемпіонати, де результат нічого не змінює.
 4. Мотивація гравців. До важливого чинника, який впливає на перемогу, також відносять залежність від результату матчу. Деякі команди можуть показати результати, на які від них ніхто не очікував.
 5. Налаштування тренера. Іноді простої перемоги може бути недостатньо. Для перемоги у кубкових матчах командам доводиться багато забивати.

Це значний перелік факторів, які повинні враховувати беттери. Початківцям складно самостійно скласти прогноз, тому що потрібно витратити багато вільного часу на вивчення аналітики. Щоб знизити ймовірність програшу, беттери також можуть спробувати робити лайв ставки на спорт. У цьому випадку гравці спостерігатимуть за спортивною подією в режимі реального часу та завжди зможуть зробити іншу ставку.

Бонуси від букмекерських контор

Майже кожен відомий букмекер ставки на спорт пропонує своїм клієнтам бонуси. Насамперед вони потрібні для залучення нових гравців до букмекерської контори. Бонуси – це додаткові гроші на ігрові рахунки, за допомогою яких можна робити ставки на спорт. Розмір бонусу зазвичай складає 50-100% від його суми.

Деякі букмекери за допомогою бонусів діляться з беттерами частиною своєї маржі. Якщо правильно розподілити всі гроші між різними букмекерами, то можна заробити багато грошей. Однак беттери повинні враховувати, що кожен бонус має власні умови та правила відіграшу. Перед тим, як скористатися бонусами від букмекера, беттерам краще відразу ознайомитися з умовами.

Особливості live-ставок у БК

Більшості беттерів подобається робити live-ставки. До їх головної особливості відносять можливість укласти парі після початку спортивного змагання. Ці ставки допоможуть беттерам насолодитися справжньою боротьбою. У режимі реального часу у беттерів з’явиться можливість аналізувати те, що відбувається на ігровому полі, та приймати рішення в залежності від ситуації.

До особливостей також відносять повну зосередженість гравців на матчі. Це зовсім інший рівень гри, який вимагає від людини аналітичних та інтелектуальних здібностей.

Як зробити live ставки на спорт

Ставки у цьому режимі практично не відрізняються від прематчу. До єдиної особливості відносять те, що беттери зможуть укласти парі після початку спортивного змагання. Беттери, які планують зробити ставку в режимі реального часу, спочатку повинні вибрати надійного букмекера.

Потім користувачі повинні перейти в розділ Live та натиснути на спортивне змагання. Після цього відкриється розпис з доступними ставками. Щоб зробити ставку, беттерам достатньо натиснути на коефіцієнт та вказати суму.

Професійні беттери стверджують, що не всі букмекери працюють чесно. Деякі компанії можуть просто відключити ставку на спорт або повністю анулювати ставку. Щоб не зіткнутися з цими проблемами, беттерам потрібно вибирати тільки надійних букмекерів.

Якщо не довіряєте рейтингам в інтернеті, то можна зареєструватися в декількох букмекерських конторах та робити ставки на невеликі суми. Цей підхід допоможе знайти букмекера, який повністю відповідає вашим критеріям.

Переваги live-ставок у БК

Користувачам подобається робити ставки на спорт лайв онлайн. До їх основних переваг відносять:

 1. Можливість швидкого заробітку. Протягом усього матчу гравці зможуть кілька разів зробити ставку та здобути великий виграш. Звичайні ставки не передбачають цієї можливості.
 2. Швидка гра. Гравці можуть робити ставки на спорт на короткі часові відрізки. Це суттєво підвищить ймовірність виграшу.
 3. Професійні беттери з перших хвилин зможуть розпочати аналіз спортивних змагань. Якщо провести правильний аналіз, то можна легко передбачити переможця та зробити безпрограшну ставку на спорт.
 4. Беттери зможуть підстрахувати ставку, яка була зроблена на початку матчу. Якщо з’явиться високий коефіцієнт, то можна спробувати зробити ставку на протилежний результат.

Це основні переваги, які мають live ставки на спорт. Live-ставки стануть найкращим вибором для професійних беттерів. Початківцям робити ставки на спорт у режимі реального часу не варто.

Висновок

Тисячі беттерів постійно шукають найкращі сайти для ставок та спортивні прогнози. Кожен користувач намагається знайти прогноз, який допоможе зробити успішну ставку. Щоб ставки справді приносили дохід, беттерам потрібно вибирати тільки надійні компанії. Конкуренція між букмекерськими конторами невпинно зростає. Це грає на руку простим гравцям, оскільки популярні букмекери пропонують щедрі стартові бонуси.

Ставки на спорт: питання/відповіді

❓ У якій букмекерській конторі краще робити ставки на спорт?
При виборі букмекерської контори обов’язково потрібно звертати увагу не тільки на вітальні бонуси, але й на різноманіття доступних спортивних подій. Вибрати найкращого букмекера допоможуть рейтинги на тематичних сайтах в інтернеті.
❓ Які ставки на спорт найвигідніші для беттерів?
У спорті часто трапляються несподівані результати. Професійні беттери стверджують, що успішних ставок не буває. Щоб заробити на спортивних ставках, гравцям потрібно уважно проаналізувати спортивну подію та вивчити всі фактори.
❓ На який вид спорту робити ставки на спорт новачкам?
Перед тим, як зробити першу ставку в букмекерській конторі, беттерам потрібно вибрати спортивне змагання. Професіонали рекомендують вибирати спортивні чемпіонати, в яких добре розбираєтеся та можете вгадати переможця. Це стане запорукою того, що прогноз буде успішним. Зазвичай новачки роблять ставки на футбол, баскетбол, теніс чи хокей.
❓ Де робити ставки на спорт?
Робити ставки на спорт можна у різних букмекерських конторах. Щоб вибрати найкращу компанію, гравцям потрібно враховувати десятки різних факторів. Після цього можете створити обліковий запис та розпочати гру.
❓ Як заробляти на спортивних ставках?
Ставки на спорт Україна зможуть принести успіх лише у довгостроковій перспективі. Успіх у беттінгу передбачає в собі підготовку, збір статистики та проведення грамотного аналізу. Цей підхід забезпечить користувачам стабільний прибуток на постійній основі.