Офіційний м’яч ЧС 2022

Головна » Офіційний м’яч ЧС 2022

Вже з 20 листопада 2022 року розпочнеться чемпіонат світу з футболу. Вже відомо все: де будуть проходити матчі та о котрій години, хто змагатиметься за вихід з групи та навіть визначені фаворити турніру. Крім того, варто ще поговорити про м’яч ЧС 2022. Адже від нього в тому числі будуть залежати результати, що їх можуть отримати команди. Як і над більшістю попередників, над цим м’ячем досить довго працювали задля покращення його характеристики, особливо приділили увагу швидкості.

Бонус за реєстрацію 4500 грн

5.0
T&Cs Apply
Мінамальні ставки - 10 EUR / 10 USD / 25 UAH

М’яч ЧС 2022 та його особливості

Презентація офіційного м’яча турніру відбулась навесні. Це вже 14 унікальний м’яч, що було створено спеціально для ЧС. Традиційно розробкою та виготовленням займається компанія Adidas, яка вже встигла себе відмінно зарекомендувати попередні роки.

Цей важливий атрибут отримав назву Al-Rihal. Перекласти назву можна як «Подорож». При його створенні дизайнери надихались архітектурою, човнами та прапорами Катару. Даний атрибут простору Мундіалю є не лише іконографією турніру, але і частиною його історії. Використовуватиметься цей м’яч для кожного матчу турніру від групового раунду до матчів плей-офф, півфіналів та фіналу.

Не лише над зовнішнім видом працювали, але і над функціональною складовою. Так м’яч Чемпіонату світу з футболу стане швидшим та обертатиметься стрімкіше за рахунок використання технології SpeedShell. Це дозволить досягти виняткової аеродинаміки при ударі. Варто відмітити яскраву графіку – в дизайні застосовані арабські мотиви, що цілком логічно та традиційно.

Основні характеристики та родзинки Al-Rihal

Ключові параметри моделі:

  • Клас «Еліт». Такі м’ячі також називають OMB або Official Match Ball. Тобто, це м’ячі з використанням яких проводяться зустрічі топових чемпіонатів, відповідно і світового форуму теж. Відмітка OMB говорить про те, що виріб відповідає високим стандартам ФІФА, а в деяких випадках навіть їх перевищують.
  • Атестація FIFA PRO. Згідно зі стандартизацією м’яч повинен важити 420-455 г, тиск у камері від 0,8 атмосфери, а окружність 68,5-69,5. Допустима втрата тиску в межах 20% за 3 дні.
  • Технологія термічного склеювання панелей. Цей підхід передовий на сьогодні. Він забезпечує ідеальну сферичність, вірогідність набору вологи – нульова. Подібні м’ячі дуже чутливі до правильного тиску всередині, якщо він буде низьким, то існує ризик ушкоджень під час гри.

Розмір м’яча Al-Rihal №5 – це розмір використовується у всіх офіційних змаганнях, що проводяться під егідою ФІФА. Дана розмірність є загальноприйнятою для полів нормального розміру.

football world cup ball

Одна з особливостей цьогорічної моделі – нові, запатентовані технології. Одна з основних – CTR-Core. Суть її в тому, щоб робити ядро стабільнішим при польоті, це в тому числі, гарантує якісніше утримання повітря. Уже згадувана SpeedShell також передбачає наявність поліуретанової оболонки з мікро- та макротекстурою та прогнозованою траєкторію польоту. Також використання даного типу матеріалу гарантує м’якість, міцність та довговічність.

Кількість панелей, з яких складається м’яч зменшено до 20, що гарантує ще більш округлу форму, близьку до ідеальної. Внутрішня камера забезпечує герметичність і чудово утримує повітря, що в неї завантажено.

Що ще важливо знати про офіційний м’яч ЧС з футболу в Катарі

Це м’яч крім основного призначення виконуватиме ще й важливу благодійну місію. Виробник продаватиме Al-Rihal під час турніру та після нього в офіційних магазинах. 1% коштів виручених від продажів надійдуть в благодійний фонд Common Goal, що опікується людьми, яким необхідно задовольнити певні соціальні та фізичні потреби.

FAQ

❓ Хто є виробником м’яча до ЧС 2022?
Розробкою, виробництвом та продажем офіційного м’яча ЧС 2022 є компанія Adidas.
❓ Де можна придбати м’яч ЧС 2022?
Сьогодні м’яч представлені в офіційних магазинах компанії Adidas.
❓ Як називається м’яч до ЧС в Катарі?
Він отримав назву Al-Rihal, що можна перекласти як подорож.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.