Bet365 – Бет365
3.8

Bet365 – Бет365

Новому клієнту - 50% від суми 1-го поповнення

100 фунтів стерлінгів на безкоштовну ставку
Головна » Bet365 – Бет365
Переваги БК
 • Широкий розпис. Букмекер Bet365 пропонує своїм клієнтам понад 30 видів спорту.
 • Спрощена процедура ідентифікації гравців.
 • Онлайн-трансляції.
 • Бонусна програма. На офіційному сайті Bet365 є окремий розділ з акціями.
 • Якісна служба підтримки.
Мінуси БК
 • відсутність мобільного додатка для смартфона;
 • можливі затримки з виведенням грошей;
 • невелика кількість платіжних інструментів для поповнення рахунку та зняття грошей.

Букмекер Bet365 – відома компанія, яка працює легально з 2000 року. Букмекерська контора пропонує якісні послуги, тому здатна конкурувати з іншими компаніями. Букмекер Bet365 пропонує цікаву бонусну програму, високі коефіцієнти та якісну службу підтримки.

Технічні характеристики БК Bet365

Перед тим, як зробити першу ставку на сайті www bet365, беттерам потрібно ознайомитися з технічними характеристиками:

📅Рік заснування2000 рік
🎉Мінімальний депозит2 USD
🎈Min. ставкаІндивідуально
🎏Найкраща лініяФутбол
💵Валюти рахункуUSD, EUR, GBP
💣ТоталізаторНі
🔫Викуп ставкиТак
🎊Максимальна ставка3000 USD
💳Платіжні системиAstroPay, MasterCard, Maestro, Paysafecard, Visa
📲Мобільний додатокНі
☎️Служба підтримкиОнлайн-чат, мобільний телефон, електронна пошта

Компанія Bet365 працює повністю легально, тому подобається багатьом гравцям. Наявність ліцензії гарантує відсутність проблем з виведенням грошей. Якщо виникли проблеми, то завжди можна звернутися до служби підтримки.

Букмекер Бет365

Особливості букмекера Bet365

Компанія Bet365 вважається однією з найвідоміших в індустрії беттінгу. Вона приймає спортивні ставки з 2000 року. З 2009 по 2019 рік була найпопулярнішим букмекером. До головних переваг Бет365 відносять такі моменти:

 1. Широкий розпис. Букмекер Bet365 пропонує своїм клієнтам понад 30 видів спорту. Користувачі зможуть зробити ставку не лише на популярні чемпіонати, а й на екзотичні дисципліни. Наприклад, беттери зможуть укласти парі на дартс, крикет, або спідвей.
 2. Спрощена процедура ідентифікації гравців. Компанія Bet365 пропонує пройти ідентифікацію через QIWI-гаманець.
 3. Онлайн-трансляції. Кожен користувач має можливість спостерігати за матчами у прямому ефірі. Завдяки цьому клієнти Bet365 зможуть приймати рішення, виходячи із ситуації на ігровому полі.
 4. Бонусна програма. На офіційному сайті Bet365 є окремий розділ з акціями. До найвигідніших пропозицій від букмекерської контори відносять бонус на депозит та дострокову виплату.
 5. Якісна служба підтримки. Якщо зіткнулися з проблемами, то потрібно зв’язатися зі службою підтримки. Співробітники БК Bet365 відповідають на запити клієнтів протягом декількох хвилин.
БК Бет365

До недоліків букмекерської контори відносять:

 • відсутність мобільного додатка для смартфона;
 • можливі затримки з виведенням грошей;
 • невелика кількість платіжних інструментів для поповнення рахунку та зняття грошей.

Компанія Бет 365 приймає ставки на офіційному сайті. Укласти парі можна не лише з комп’ютера, а й з мобільного телефону. Букмекер Bet365 закрив усі наземні пункти прийому ставок. З 2005 року букмекер працює лише у режимі онлайн.

Бонуси та акції Bet365

Букмекер Bet365 пропонує різні бонуси не лише для нових, а й для постійних клієнтів. До характерної риси бонусів на сайті 365 бет відносять те, що їх не потрібно відігравати. Гроші автоматично зараховуються на основний рахунок, тому їх можна відразу зняти.

БК Бет365 бонуси

Компанія Bet365 пропонує клієнтам такі бонуси:

 1. Бонус на депозит. Кожен новий клієнт Bet365 зможе отримати 50% від суми першого поповнення. Щоб вивести цю винагороду, беттерам потрібно протягом 30 днів робити ставки на спорт. Сума ставок у 12 разів має перевищувати розмір першого поповнення.
 2. Дострокова виплата. Кожен беттер зможе взяти участь у акції «Дострокова виплата». Завдяки цьому гравці мають чудову можливість отримати свій виграш до закінчення матчу. Якщо команда стане переможцем з великою перевагою, то букмекер виплачує виграш достроково.
 3. Бонус за експрес. Любителі експресів мають чудову можливість отримати надбавку до свого виграшу. Максимальний розмір надбавки становить 70%. Адміністрація БК Bet365 стверджує, що розмір бонусу залежить від кількості подій в експресі.

Список актуальних пропозицій компанії bet 365 постійно оновлюється. Ознайомитись з доступними бонусними пропозиціями можна у розділі «Бонуси та акції».

Особливості мобільної версії Bet365

БК Бет365 мобільна версія

Букмекер Bet365 пропонує чудову можливість робити ставки через мобільну версію сайту. Скористатися мобільною версією зможуть усі охочі, оскільки достатньо просто відвідати сайт через браузер смартфона. Бет365 мобільна версія практично не поступається офіційній версії.

Додаткові можливості БК Bet365

Професійні беттери стверджують, що у компанії bet365 є декілька корисних опцій. До додаткових можливостей букмекера відносять:

 1. Можливість запам’ятати розмір ставки. Це корисна функція для користувачів, яким до вподоби бет365 лайв. Завдяки цьому можна робити парі набагато швидше, ніж зміниться коефіцієнт. Фахівці стверджують, що зафіксувати суму ставки можна прямо у купоні.
 2. Викуп парі. Якщо не впевнені, що ставка зіграє, то можна скористатися кешаутом. Беттери, які викуплять ставку до завершення матчу, зможуть зберегти частину грошей.
 3. Редактор ставки. За допомогою цієї унікальної функції користувачі можуть додавати або видаляти результати в експресах. При необхідності можна коригувати суму ставки у процесі гри. Щоб скористатися унікальним редактором, беттерам необхідно авторизуватися в особистому кабінеті.
 4. Конструктор ставки. Ця унікальна функція від Bet365 допоможе придумати власний футбольний матч та зробити на нього ставку.

Ці додаткові можливості від БК Bet365 вважаються унікальними та не доступними в інших букмекерських конторах.

Реєстрація та вхід до особистого кабінету в Bet365

Повноцінно використати всі можливості офіційного сайту БК Bet365 зможуть лише зареєстровані гравці. Стандартна процедура реєстрації не відрізняється від інших букмекерських контор. Щоб створити обліковий запис на сайті Bet365 достатньо просто заповнити стандартну форму реєстрації та вказати особисту інформацію.

БК Бет365 реєстрація

Для авторизації в особистому кабінеті необхідно вказати логін та пароль. Особистий кабінет у Bet365 складається з 8 основних розділів. В особистому кабінеті користувачі зможуть:

 • управляти балансом;
 • відслідковувати історію ставок;
 • дізнатися про акції;
 • зв’язатися зі службою підтримки;
 • поповнювати рахунок та знімати гроші.

Після переходу у вкладку «Банк» можна дізнатися основний та бонусний баланс. Також беттери можуть відправити або змінити запит на зняття грошей. У розділі «Допомога» можна знайти відповіді на популярні запитання.

В особистому кабінеті також є корисний розділ «Відповідальна гра». Тут можна переглянути статистику ваших ставок та встановити обмеження на депозит. У разі потреби в цьому розділі також можна закрити обліковий запис на декілька днів або місяців.

Лінія ставок та розпис Bet365

На офіційному сайті БК Bet365 доступно близько 40 спортивних дисциплін. За цим показником компанії важко конкурувати з іншими букмекерами. У прематчі користувачі зможуть спостерігати нахил у бік британських розваг. Опрацювання подій також заслуговує на високу оцінку. Букмекер Bet365 пропонує досить високі ліміти за ставками.

БК Бет365 ставки

До найпоширеніших спортивних подій у Bet365 відносять:

 1. Футбол. Ця спортивна дисципліна вважається однією з найпоширеніших та подобається більшості беттерів. До лінії потрапили всі професійні футбольні турніри, які активно проводяться на всіх континентах. Чемпіонати Європи також добре опрацьовані. У розписі букмекер Bet365 пропонує сотні різних ринків.
 2. Хокей. До особливостей відносять те, що в прематчі розміщені тільки професійні турніри. Букмекер Bet365 намагається висвітлювати всі поточні змагання з високим статусом. Також тут можна знайти багато різноманітних змагань між жіночими командами.
 3. Теніс. Для ставок запропоновані змагання Великого Шолому, а також чоловічі та жіночі турніри ATP/WTA Tour. До основних ринків у тенісних турнірах відносять результати, точний рахунок, а також тотали з геймів та сетів.
 4. Єдиноборства. Бокс та змішані єдиноборства об’єднані в одну категорію. Користувачі мають відмінну можливість укласти парі на титульні поєдинки рейтингового рівня.

У лінії букмекерської контори Bet365 також можна побачити інші спортивні події, але вони вважаються менш популярними.

Коефіцієнти Bet365

Рівень букмекерських коефіцієнтів – це величина ставок, що залежить від спортивної дисципліни. За коефіцієнтами компанія Bet365 не вважається лідером. Тут доступні середні коефіцієнти більшості спортивних дисциплін:

 1. Футбол. Професійні беттери стверджують, що середні коефіцієнти у найпопулярнішому виді спорту – це не гордість. У найкращих чемпіонатах показник маржі становить близько 6%. Ліги з низьким рангом характеризуються менш привабливими умовами.
 2. Хокей. У цих матчах доступні найвищі коефіцієнти. Для популярних чемпіонатів доступні результати з показником маржі від 4 до 4,5%. На менш популярні матчі маржа досягає найвищих значень.
 3. Теніс. Коефіцієнти опускаються нижче за середній рівень. Маржа на результати перебуває у межах 7%.
 4. Єдиноборства. Ставити на бокс у компанії Bet365 не дуже вигідно. Маржа на результати у турнірах UFC складає 5-6%.

Букмекер подобається багатьом геймерам та пропонує справді якісні послуги. Про це свідчать позитивні bet365 відгуки, які можна знайти на різних форумах.

Спонсорство букмекерської контори Bet365

За період своєї роботи Букмекер Bet365 був спонсором різних футбольних команд. У 2012 році компанія була спонсором англійської команди «Сток Сіті». У 2016 році був підписаний контракт з болгарськими клубами «Лудогорець» та «Славія».

У 2017 році компанія Bet365 орієнтувала свою діяльність на іспанський ринок та підписала контракти з 10 відомими командами. Завдяки цьому букмекер Bet365 став більш відомим на міжнародному ринку.

Висновок

Букмекеру Bet365 вдалося перенести міжнародний досвід на територію країн СНД. Лінія в прематчі та live-режимі стане справжнім ударом для конкурентів. Асортимент бонусних пропозицій у БК 365 bet не відрізняється від інших популярних букмекерів. Компанія Bet365 швидко усуває недоліки та вирішує проблеми беттерів.

Основні питання та відповіді стосовно БК Bet365

❓ Чи можна відкрити обліковий запис Bet365 на іншу людину?
Обліковий запис на офіційному сайті має бути відкритим лише на ваше ім’я. Кожен користувач Bet365 відповідає за свої дії. Якщо адміністрація БК 365 bet виявить шахрайські дії, то обліковий запис буде заблокований.
❓ Як отримати доступ до історії облікового запису Bet365?
Після авторизації в обліковому записі користувачі зможуть переглядати транзакції рахунку, депозити та операції зі зняття грошей. За потреби гравці самостійно зможуть вибрати тип історії за конкретний часовий проміжок. Щоб переглянути додаткову інформацію необхідно перейти до розділу «Інформація про ставку».
❓ Як зробити ставку на один результат у БК Bet365?
Щоб зробити першу ставку на сайті компанії, беттерам спочатку потрібно вибрати спортивне змагання. Після вибору спортивної події потрібно натиснути на коефіцієнт та додати його в купон. На завершальному етапі необхідно вказати суму ставки.
❓ Як відновити код безпеки у Бет 365?
Адміністрація Bet365 роздає клієнтам 4-х значний код безпеки. Щоб відновити код, користувачам потрібно звернутися до служби підтримки. Перед тим, як зв’язатися з адміністрацією Bet365, також необхідно пройти процедуру верифікації.
❓ Що робити якщо забули пароль користувача від Bet365?
Відновити пароль користувача можна за допомогою функції «Забули пароль». Користувачам букмекерської контори достатньо просто вказати email та дотримуватися інструкцій.

Бонус 30$

4.0
Надійність & Чесність
3.0
Ставки & Інтерфейс
4.0
Бонуси & Акції
4.0
Технічна підтримка
3.8 Рейтинг

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Bet365 – Бет365
3.8/5