БК GGbet – ГГбет
3.5

БК GGbet – ГГбет

100% від 1-го поповнення рахунку

10%-вий кешбек
Головна » БК GGbet – ГГбет
Переваги БК
 • Довга лінія у прематчі для кіберспортивних чемпіонатів.
 • Варіативний розпис до подій у світі кіберспорту.
 • На сайті доступний розділ зі статистикою.
 • Букмекер пропонує трансляції до популярних спортивних подій.
Мінуси БК
 • Компанія стягує податок з кожної виплати.
 • Обмежена кількість способів для поповнення рахунку та зняття грошей.
 • На популярні спортивні матчі адміністрація GGbet встановлює найвищий показник маржі.
 • На вітальний бонус накладається вейджер.

GGbet – це популярна бк в рейтингу букмекерських контор, яка була заснована у 2016 році. Компанія GGbet спеціалізується на кіберспорті, але також приймає й інші спортивні ставки. Букмекер працює відповідно до ліцензії, тому пропонує якісні послуги.

📆Рік заснування✔️2016 рік
💰Валюти рахунку✔️UAH, USD, EUR, SEK, CAD, NOK та інші.
🎈Min. ставка✔️5 USD
🎀Максимальна ставка✔️2000 USD
🎏Live-ставки✔️Так
💣Тоталізатор✔️Ні
📞Служба підтримки✔️Live-чат, email, мобільний телефон
📝Ліцензія✔️Так
БК GGbet

Особливості легального міжнародного букмекеру GGbet

Міжнародний аналог букмекерської контори GGbet розташований у доменній зоні com. У деяких країнах провайдери можуть заблокувати GGbet сайт. Для відновлення доступу до ресурсу необхідно скористатися дзеркалом. Компанія пропонує клієнтам не лише спортивні ставки, а й розваги в онлайн-казино.

Перед тим, як зробити першу ставку в БК GGbet, беттерам необхідно ознайомитися з технічними характеристиками. Ця інформація опублікована в таблиці.

Міжнародний формат букмекерської контори GGbet перекладений декількома мовами. Завдяки цьому букмекеру вдалося залучити клієнтів з різних країн.

Переваги та недоліки БК GGbet

Букмекер GGBet

Букмекер GGbet Україна посідає найвищі позиції в різних рейтингах. Компанія намагається пропонувати своїм клієнтам лише найкращі послуги. Професійні беттери виділяють такі переваги співпраці з компанією:

 1. Довга лінія у прематчі для кіберспортивних чемпіонатів.
 2. Варіативний розпис до подій у світі кіберспорту.
 3. На сайті доступний розділ зі статистикою.
 4. Букмекер пропонує трансляції до популярних спортивних подій.

До недоліків букмекерської контори GGbet відносять такі моменти:

 1. Компанія стягує податок з кожної виплати.
 2. Обмежена кількість способів для поповнення рахунку та зняття грошей.
 3. На популярні спортивні матчі адміністрація GGbet встановлює найвищий показник маржі.
 4. На вітальний бонус накладається вейджер.

Це основні недоліки гри у букмекерській конторі GGbet. Деякі мінуси пов’язані з тим, що компанія насамперед спеціалізується на кіберспортивних ставках. У цьому напрямі вона не має конкурентів.

Розділ та функціонал сайту GGbet

У функціональному плані букмекерська контора GGbet вважається однією з найкращих. Це високотехнологічний ресурс з великими можливостями. На офіційному сайті БК GGbet доступні різні віджети, які не перевантажують сторінку. З їх допомогою беттери зможуть дивитися прямі трансляції. Усі основні елементи розміщені лише на головній сторінці.

GGbet бк сайт

У верхньому меню GGbet доступні такі розділи:

 1. Кіберспорт. У цьому розділі можна робити ставки на найпопулярніші кіберспортивні чемпіонати.
 2. Спорт. Після переходу до цього розділу користувачі зможуть зробити ставку на спортивні події.
 3. Новини. Тут адміністрація GGbet регулярно публікує новини кіберспорту та букмекерської контори.

За допомогою простого навігаційного меню беттери зможуть швидко переміщатися розділами сайту.

Як відкрити рахунок у букмекерській конторі GGbet

Адміністрація пропонує лише один спосіб проходження реєстрації. Процес реєстрації на сайті GGbet складається з наступних етапів:

 1. Беттерам потрібно відвідати офіційний сайт GGbet та натиснути на кнопку «Реєстрація».
 2. В анкеті потрібно вказати телефон, електронну пошту та пароль. Після цього потрібно ознайомитись з правилами букмекерської контори.
 3. Щоб завершити процес реєстрації, беттерам необхідно підтвердити номер мобільного телефону.

Після завершення цієї процедури беттери зможуть отримати GGbet бонус за реєстрацію. Цей подарунок доступний для кожного нового гравця.

Особистий кабінет GGbet

Зручний функціонал особистого кабінету забезпечує комфортну гру. Для входу в особистий кабінет гравцям потрібно ввести логін та пароль, які були отримані на етапі реєстрації. Після авторизації в особистому кабінеті у розпорядженні клієнтів з’являться всі необхідні функції. Тут також знаходяться купони зі зробленими ставками.

БК GGbet реєстрація

В особистому кабінеті можна побачити історію всіх ставок. Авторизовані користувачі зможуть самостійно змінювати налаштування профілю. Зняття грошей та поповнення рахунку здійснюється лише в особистому кабінеті. Тут гравці також зможуть ввести промокод GGbet та отримати цікаві подарунки.

Особливості мобільного додатка GGbet

У букмекерській конторі GGbet можна робити ставки не лише з офіційного сайту, а й у мобільній версії. Щоб скористатися мобільною версією сайту, гравцям необхідно перейти в БК з браузера смартфона. Також компанія пропонує встановити зручний мобільний додаток. Користувачі зможуть GGbet скачати на смартфони з операційними системами iOS чи Android.

БК GGbet мобільний додаток

Мобільний додаток практично не відрізняється від десктопної версії. Тут можна відкрити обліковий запис, робити спортивні ставки та дивитися матчі в режимі реального часу. За потреби беттери зможуть скористатися функцією фільтрації за видами спорту.

Функціонал мобільної версії GGbet не відрізняється від офіційного сайту букмекерської контори. До єдиного обмеження відносять відсутність сортування подій лінії за часом. Беттерам подобається GGbet додаток, тому що з його допомогою можна швидко зробити ставку.

Дзеркала букмекерської контори GGbet

У деяких країнах СНД діють обмеження на азартну діяльність. Якщо не вдається отримати доступ до офіційного сайту GGbet, то необхідно використовувати GGbet дзеркало. Потреба у дзеркалі зазвичай виникає у таких випадках:

 • у процесі проведення технічних робіт на сайті;
 • коли гравці роблять спортивні ставки на офшорній БК GGbet;
 • якщо беттери перебувають у країнах, де діють обмеження на азартну діяльність.

Щоб отримати посилання на альтернативний сайт GGbet, гравцям необхідно зв’язатися зі службою підтримки. Співробітники букмекерської контори GGbet дадуть кілька посилань для входу на сайт. Однак користувачі повинні враховувати, що є безліч шахрайських ресурсів, які ховаються за дзеркалами. Щоб не зіткнутися з цією проблемою, беттерам потрібно брати посилання на дзеркала тільки на офіційному сайті GGbet.

Види та правила парі в БК GGbet

Розмір мінімальної та максимальної ставки у GGbet відрізняється в залежності від обраного спорту. Лінія та правила спортивних ставок однакові у різних версіях. У цьому плані немає жодних відмінностей. Букмекер GGbet пропонує клієнтам такі види ставок:

 1. Поодинокі парі. Це ставки на конкретний результат спортивного матчу.
 2. Експрес. Беттери зможуть зробити парі на декілька матчів. Усі події поєднуються в один купон, а коефіцієнти підсумовуються. Завдяки цьому можна збільшити суму виграшу.
 3. Система. Це комбінаційна ставка, що складається з кількох експресів.
 4. Умовне парі. Цей тип ставки передбачає в собі ланцюжок зі звичайних ставок. Беттери повинні сплатити лише одне парі, а решта ставок іде за ланцюжком.

Коефіцієнти в букмекерській конторі GGbet практично не відрізняються від конкурентів. Показник маржі на найпопулярніші події становить близько 5%. На менш популярні спортивні події показники маржі знаходяться на позначці 7-9%. На кіберспортивні матчі показник маржі становить 6-7%.

Бонуси та акції в БК GGbet

Для залучення нових клієнтів були передбачені різні GGbet бонуси. У процесі реєстрації компанія пропонує промокод з бонусом на перший депозит. Розмір бонусів складає 100% від першого поповнення рахунку. Ці бали можна використати для ставок. Також їх можна обміняти на гроші та вивести.

БК GGbet бонуси

Щоб отримати перший бонус, гравцям потрібно ввести промокод «Welcome» на офіційному сайті БК GGbet. Кількість балів залежить від суми поповнення. Максимальний розмір цього бонусу не перевищує 100 доларів. Для виведення бонусних грошей також потрібно виконати умови вейджера. Якщо витратите весь депозит, то можна укладати парі на бонусні бали.

Перед тим, як отримати бонус на GGbet, беттерам потрібно ознайомитися з правилами. Завдяки цьому можна позбутися проблем в подальшому. Кожен тип бонусу у букмекерській конторі має свої особливості.

Поповнення рахунку та зняття грошей

Букмекер співпрацює лише з ліцензійними платіжними інструментами, тому проблем з виведенням грошей не виникне. Для поповнення рахунку або зняття грошей можна використовувати банківські картки, електронні гаманці або мобільний телефон. Використання надійних платіжних інструментів гарантує відсутність затримок у процесі зняття коштів.

БК GGbet депозит

Якщо плануєте зняти з рахунку більше ніж 300 доларів, то в цьому випадку стягується додаткова комісія. При виведенні великої суми може знадобитися повторна верифікація GGbet. Компанія може вимагати паспорт, ІПН або квитанцію про оплату послуг. Проте термін повторної верифікації часто затягується. У середньому процедура перевірки займає близько 2 тижнів. У правилах букмекерської контори зазначено, що термін повторної верифікації не перевищує 30 днів.

Особливості live-режиму

За своїм функціоналом спортивні ставки в live-режимі не відрізняються від прематчу. Після авторизації на офіційному сайті GGbet беттерам потрібно вибрати спортивну дисципліну у верхній частині сторінки. До єдиного мінусу відносять те, що сайт не запам’ятовує, де знаходиться користувач. При перемиканні між спортом або кіберспортом беттери можуть опинитися в лінії, тому доводиться переходити в live-режим.

Для матчів у live-режимі компанія GGbet також проводить прямі трансляції. Щоб переглянути трансляцію спортивного змагання, гравцям потрібно натиснути на кнопку «Дивитись». У класичних видах спорту можна побачити графічну трансляцію від Sportradar. До переваг live-ставок відносять можливість значно збільшити розмір виграшу.

Висновок

GGbet – це молода букмекерська контора, яка продовжує стрімко розвиватися та покращує доступні функції. Компанію найчастіше обирають користувачі, яким подобається робити ставки на кіберспортивні матчі. Інші види спорту мають незначну лінію, але букмекер активно працює у цьому напрямі. Переконатися в якості запропонованих послуг допоможуть GGbet відгуки. Ознайомитись з рекомендаціями можна на тематичних форумах.

Основні питання та відповіді стосовно БК GGbet

❓ Як пройти процедуру верифікації у GGbet?
Для проходження процедури верифікації можна скористатися двома основними способами. Користувачі можуть зв’язатися з адміністрацією по відеозв’язку або звернутися до наземних пунктів прийому ставок. У процесі проходження верифікації необхідно надати копії особистих документів на перевірку.
❓ Як скасувати ставку у GGbet Україна?
Якщо вже зробили ставку на спорт на офіційному сайті GGbet, то скасувати її не вийде. Однак букмекерська контора надає можливість продати ставку за системою «Cash out».
❓ Як зареєструватись у БК GGbet?
Повноцінно використовувати можливості офіційного сайту букмекерської контори можна після реєстрації. Для цього необхідно перейти на офіційний сайт GGbet та натиснути кнопку «Реєстрація». Після цього гравцям потрібно заповнити стандартну анкету та погодитися з правилами букмекерської контори.
❓ Які доступні мобільні програми в БК GGbet?
У компанії можна робити ставки зі смартфона. Для цього достатньо встановити зручний мобільний додаток. Користувачі зможуть завантажити програму на смартфони з операційними системами iOS та Android.
❓ На який вид спорту краще робити ставки у GGbet?
Букмекер GGbet пропонує великий вибір ставок на кіберспортивні матчі. Найчастіше користувачі укладають парі на точний рахунок або тотал.

Мінімальна ставка - 5 доларів

4.0
Надійність & Чесність
3.0
Ставки & Інтерфейс
4.0
Бонуси & Акції
3.0
Технічна підтримка
3.5 Рейтинг

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

БК GGbet – ГГбет
3.5/5