Париматч БК
4.5

Париматч БК

Бонус на депозит - 300 ₴

Максимальна виплата - 1 000 000$
Головна » Париматч БК
Переваги БК
 • Компанія працює легально. Для роботи на території України букмекер отримав ліцензію КРАІЛ.
 • Простий інтерфейс та великий вибір функцій.
 • Букмекер Париматч пропонує величезний вибір спортивних подій для ставок.
 • Наявність вигідної бонусної програми.
 • Можливість скасувати ставку до початку спортивного матчу.
 • Беттери зможуть дивитися трансляції найпопулярніших матчів.
Мінуси БК
 • Найнижчі коефіцієнти на тенісні турніри.
 • Невеликий розпис для другорядних подій.
 • Середня якість відеотрансляцій.

Букмекерська контора Париматч – це один з найвідоміших букмекерів України. Діяльність компанії Париматч спрямована на країни СНД. До головної ознаки надійності компанії відносять насичену історію. Букмекер посідає високі позиції у різних рейтингах. Щоб зробити ставку на популярну спортивну подію, гравцям необхідно просто зареєструватися на сайті БК.

📅Рік заснування✔️1994 рік
🌌Країна✔️Україна
🎆Min. ставка✔️1 USD
🌠Live-ставки✔️Так
🎇Бонус на перший депозит✔️25 доларів
💳Платіжні системи✔️Visa, Mastercard, електронні гаманці, інтернет-банкінг, Skrill, Neteller та інші.
☎️Служба підтримки✔️[email protected]
📜Ліцензія✔️Curacao, КРАІЛ
БК Паріматч

Особливості букмекерської контори Париматч

Букмекер розпочав свою роботу у 1994 році. У 2009 році компанія отримала ліцензію від Curacao. Після легалізації азартного бізнесу на території України букмекер Пари матч отримав ліцензію від українського регулятора КРАІЛ. Перед тим, як зробити ставку в букмекерській конторі Париматч, беттерам потрібно ознайомитися з технічними характеристиками в таблиці.

Компанія Париматч має широку мережу наземних пунктів прийому ставок на спорт. Однак більшості користувачів подобається робити ставки в режимі онлайн.

БК Паріматч

Переваги та недоліки Париматч

Букмекерська контора Parimatch подобається беттерам. Адміністрація намагається пропонувати клієнтам лише найкращі послуги. До переваг співробітництва з БК Париматч відносять:

 1. Компанія працює легально. Для роботи на території України букмекер отримав ліцензію КРАІЛ.
 2. Простий інтерфейс та великий вибір функцій.
 3. Букмекер Париматч пропонує величезний вибір спортивних подій для ставок.
 4. Наявність вигідної бонусної програми.
 5. Можливість скасувати ставку до початку спортивного матчу.
 6. Беттери зможуть дивитися трансляції найпопулярніших матчів.

До недоліків букмекерської контори Париматч відносять такі моменти:

 1. Найнижчі коефіцієнти на тенісні турніри.
 2. Невеликий розпис для другорядних подій.
 3. Середня якість відеотрансляцій.
Паріматч Букмекер

Компанія Париматч працює над своїми помилками та постійно покращує функціонал. При цьому адміністрація намагається відповідати на усі негативні коментарі.

Проходження реєстрації в Паріматч

Щоб робити ставки у легальній БК Паріматч, беттерам необхідно пройти реєстрацію. Для проходження реєстрації потрібно вказати таку інформацію:

 • номер мобільного телефону;
 • особисту інформацію;
 • email;
 • країну проживання;
 • дату народження.
БК Паріматч реєстрація

Також гравці повинні підтвердити своє повноліття та погодитися з правилами обробки персональної інформації. Для проходження процедури верифікації в Париматч потрібно надати копії особистих документів. Ця процедура займає не більше 3-х робочих днів.

Особистий кабінет

Перед тим, як робити ставки на Парі матч, гравцям потрібно авторизуватися в особистому кабінеті. Для входу до особистого кабінету необхідно ввести логін та пароль. Авторизовані користувачі зможуть:

 1. Робити ставки на найпопулярніші матчі.
 2. Переглядати результати спортивних змагань.
 3. Скористайтеся функцією «Cash Out».
 4. Поповнювати рахунок та знімати гроші за допомогою різних платіжних інструментів.
 5. Редагувати персональну інформацію.
Реэстрація в БК Паріматч

Розібратися з простим інтерфейсом букмекерської контори Париматч зможуть навіть новачки.

Лінія в БК Париматч

Париматч відноситься до гібридних букмекерів, тому що лінія формується не тільки аналітиками, а й IT постачальниками. Букмекерська контора здатна довго утримувати власні коефіцієнти. Відвідувачі Пари матч Україна зможуть робити ставки не лише на спортивні події. Беттери можуть укладати парі на кіберспорт або ексклюзивні види спорту.

Футбольний розпис у букмекерській конторі Париматч характеризується великою варіативністю. При цьому букмекер пропонує великий вибір ставок на фору та тотал. Одним з найсильніших також вважається розпис на хокей. Стандартний набір букмекера Париматч включає пропозиції на:

 • окремі періоди;
 • фори;
 • тотали.

Кількість ставок на популярні чемпіонати з хокею в Париматч зможе здивувати кожного беттера. Відвідувачі букмекерської контори можуть робити ставки не лише в прематчі, а й у live-режимі.

Мобільна версія сайту Париматч

БК Паріматч додаток

У букмекерській конторі Париматч є дві версії. Стара версія офіційного сайту має адаптивний дизайн. Завдяки цьому всі елементи можуть підлаштовуватись під розміри екрана смартфона. Мобільна версія запускається автоматично. Для цього просто перейти на офіційний сайт через браузер смартфона. У мобільній версії Париматч для беттерів доступні такі можливості:

 • інструменти пошуку;
 • перегляд історії парі;
 • участь у акціях букмекерської контори;
 • перегляд відеотрансляцій;
 • створення облікового запису.

За допомогою мобільної версії можна робити Парі матч ставки на різні спортивні події. Для авторизації потрібно використовувати логін та пароль, який вказуєте на офіційному сайті.

Мобільний додаток Париматч

Популярність мобільного беттінга стрімко зростає. Компанія Паріматч Україна пропонує своїм клієнтам встановити зручний мобільний додаток. З його допомогою можна робити ставки та повноцінно використовувати всі можливості офіційного сайту. У мобільному додатку Париматч можна також пройти реєстрацію.

БК Паріматч мобільний додаток

До ключових особливостей мобільного додатка від Париматч відносять такі моменти:

 1. Простий інтерфейс. За допомогою зручної навігації можна легко переміщатися розділами сайту.
 2. Додаткові розділи можна переглядати через бічне меню. Тут розміщено багато корисної інформації.
 3. Простий та функціональний інтерфейс.
 4. Адміністрація БК Париматч позбавилася рекламних банерів у мобільній версії.
 5. У головному вікні розміщені головні спортивні заходи.

Програму від Париматч можна встановити на смартфони з операційними системами iOS та Android. Професійні беттери рекомендують завантажувати мобільний додаток лише з офіційного сайту. Завдяки цьому можна захистити себе від програмного забезпечення зі шкідливим кодом.

Бонуси в БК

Букмекерська контора Париматч вважається однією з найщедріших на території України. На офіційному сайті доступні різні бонуси, які призначені для залучення нових гравців. Отримати перший подарунок можна одразу після проходження реєстрації.

Бонуси БК Паріматч

Також адміністрація нараховує бонуси за перше поповнення рахунку. Розмір цієї винагороди залежить від суми поповнення. Також у беттерів є можливість застрахувати свою ставку. Якщо вирішили скористатися цією функцією, сума страховки не повинна перевищувати 2000 гривень.

Букмекер дозволяє своїм клієнтам використовувати Париматч промокоди. Адміністрація Париматч регулярно роздає коди активним користувачам сайту. Щоб вивести бонусні гроші, гравцям потрібно виконати правила відіграшу. Умови відіграшу можуть відрізнятись в залежності від бонусу.

БК Паріматч бонус

Поповнення рахунку та зняття грошей у Париматч

Компанія Париматч співпрацює лише з ліцензійними платіжними системами. Завдяки цьому беттери не зіткнуться з затримками у процесі зняття грошей. Для поповнення рахунку дозволяється використовувати:

 • банківські картки;
 • інтернет банкінг;
 • віртуальні гаманці;
 • термінали.
БК Паріматч поповнення

Гроші миттєво зараховуються на рахунок букмекерської контори. Для зняття грошей дозволяється використовувати платіжну систему, через яку поповнювали рахунок.

Висновок

Букмекерська контора Паріматч подобається гравцям, оскільки працює легально. Щоб робити в Париматч ставки достатньо просто зареєструватися, поповнити рахунок та вибрати спортивну подію. Букмекер пропонує великий вибір бонусів, які допоможуть збільшити розмір виграшу.

Основні питання та відповіді стосовно БК Паріматч

❓ Як продати ставку у БК Париматч?
Адміністрація пропонує своїм клієнтам можливість продати ставку до початку спортивного матчу. Для цього беттерам необхідно перейти до розділу «Налаштування рахунку». Якщо парі можна продати, то біля нього з’явиться кнопка «Cash out». Щоб продати ставку в Париматч, беттерам потрібно натиснути на цю кнопку.
❓ Чи можна завантажити мобільний додаток Париматч?
Букмекер пропонує своїм клієнтам встановити зручну мобільну програму для смартфонів з операційною системою iOS або Android.
❓ Чому не вдається перейти на офіційний сайт БК Parimatch?
Букмекерська контора Париматч працює стабільно, але іноді можуть виникнути проблеми. Щоб отримати доступ до офіційного сайту, гравцям потрібно скористатися дзеркалами. Знайти посилання на робочі дзеркала можна після звернення до служби підтримки.
❓ Як перейти до мобільної версії сайту Париматч?
Мобільна версія букмекерської контори Pari match запускається автоматично. Користувачам потрібно перейти на сайт через браузер смартфона. Функціонал мобільної версії не має жодних відмінностей. Всі елементи цієї версії автоматично підлаштовуються під розміри смартфона.
❓ Що таке експрес ставка у Париматч?
Компанія Париматч пропонує чудову можливість робити ставки на декілька незалежних результатів. У таких ставках коефіцієнти підсумовуються, що збільшує суму виграшу.

Мінімальна ставка - 10 UAH

5.0
Надійність & Чесність
4.0
Ставки & Інтерфейс
4.0
Бонуси & Акції
5.0
Технічна підтримка
4.5 Рейтинг

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Париматч БК
4.5/5