Спортліга ⚡️ Sportliga
4.0

Спортліга ⚡️ Sportliga

Бонус на 1-й депозит до 50%

200 видів ставок
Головна » Спортліга ⚡️ Sportliga
Переваги БК
 • Наявність широкої лінії.
 • Зручний мобільний додаток для смартфонів.
 • Проста та швидка реєстрація у БК Спортліга.
 • Букмекер працює відповідно до національної ліцензії.
 • Широка лінія розпису.
Мінуси БК
 • Невеликий вибір платіжних систем.
 • Низькі коефіцієнти та високі показники маржі.
 • Відкривати ігровий рахунок можна лише у гривнях.

Букмекерська контора Спортліга – це компанія, яка належить до холдингу «МСЛ Україна». Компанія здійснює свою азартну діяльність відповідно до ліцензії КРАІЛ. Букмекер Спортліга пропонує користувачам можливість робити ставки на 10 різних видів спорту. Також на офіційному сайті букмекерської контори з України регулярно проводяться цікаві лотереї.

📅Рік заснування☑️2018 рік
💻Інтерфейс☑️Windows, android, iOS
💣Приймає беттерів☑️Україна та країни СНД
📌Типи ставок у БК☑️Прематч, live-ставки
🎆Ставки на спорт☑️Спорт, кіберспорт, віртуальний спорт та інші.
🌠Викуп ставки☑️Ні
🔗Повернення податків☑️Ні
📜Ліцензія☑️КРАІЛ
БК Спортліга

Огляд офіційного сайту Спортліга

Після переходу на офіційний сайт БК Спортліга МСЛ беттери побачать простий інтерфейс. Офіційна сторінка доступна російською та українською мовами. На головній сторінці відображаються актуальні лотереї та популярні спортивні події для ставок. Перед тим, як зробити ставку у БК Спортліга, беттерам потрібно ознайомитися з технічними характеристиками. Ця інформація опублікована в таблиці нижче:

На офіційному сайті букмекерської контори Спортліга передбачений мінімалістичний дизайн. Квадратні емблеми з розділів розташовані на білому фоні. При цьому тут немає анімаційних банерів, які можуть відволікати від ставок. На головній сторінці Спортліга є 3 основні розділи:

 1. Лотереї. У цьому розділі розміщені лотерейні розіграші, в яких зможуть прийняти участь усі охочі. Адміністрація Спортліга пропонує клієнтам декілька лотерей з різними правилами. Щоб не зіткнутися з проблемами, гравцям необхідно ознайомитися з умовами кожної лотереї.
 2. Інтуїтивні ігри. Тут розміщені головоломки, за допомогою яких можна заробити реальні гроші.
 3. Спортпрогноз. Це окрема категорія, яка поєднує спортивні ставки та лотереї.

У центральній частині головної сторінки Спортліга розміщені посилання на додаткові розділи: прематч, live-ставки та умови гри. Додаткові посилання знаходяться трохи нижче. Для швидкого пошуку спортивної події адміністрація БК Спортліга пропонує скористатися зручними фільтрами.

У центрі екрану Спортліга онлайн також можна побачити кілька популярних матчів, на які можна зробити ставку. Беттери самостійно можуть міняти оформлення сайту. У букмекерській конторі Спортліга доступні 3 різні теми:

 • класична;
 • комбо;
 • модерн.
Спортліга букмекер

Найчастіше гравці обирають тему комбо, оскільки вона забезпечує прийнятний зовнішній вигляд. У правій частині сторінки також розміщені купони, які мають стандартний вигляд.

Переваги та недоліки БК Спортліга

Букмекерська контора Спортліга подобається багатьом користувачам. Це насамперед викликано декількома перевагами. До основних позитивних моментів співпраці з букмекером відносять:

 1. Наявність широкої лінії.
 2. Зручний мобільний додаток для смартфонів.
 3. Проста та швидка реєстрація у БК Спортліга.
 4. Букмекер працює відповідно до національної ліцензії.
 5. Широка лінія розпису.

До недоліків БК Спортліга відносять:

 1. Невеликий вибір платіжних систем.
 2. Низькі коефіцієнти та високі показники маржі.
 3. Відкривати ігровий рахунок можна лише у гривнях.

Ці недоліки не впливають на якість роботи букмекерської контори Спортліга. Послугами БК користуються сотні беттерів, а сайт посідає перші позиції у різних рейтингах.

Проходження реєстрації в БК Спортліга

Щоб робити ставки у МСЛ Спортліга, беттерам потрібно пройти реєстрацію. Процедура реєстрації у букмекерській конторі Спортліга складається з наступних етапів:

 1. Перейдіть на офіційний сайт.
 2. Натисніть кнопку «Реєстрація» у верхній частині екрана.
 3. Вкажіть email та номер мобільного телефону. Після цього необхідно погодитися з правилами та підтвердити своє повноліття.
 4. Вкажіть дату народження та придумайте пароль.
 5. Натисніть кнопку «Зареєструватися».
БК Спортліга реєстрація

Після цього адміністрація букмекерської контори Спортліга відправить на електронну пошту листа з посиланням для підтвердження профілю. Беттерам потрібно перейти за посиланням та натиснути на кнопку «Активувати обліковий запис». Після цього можна здійснити у Спортліга вхід. Для входу в особистий кабінет необхідно вказати логін та пароль.

У гравців з України не виникне проблем з реєстрацією. Однак, користувачі інших країн СНД можуть зіткнутися з проблемами.

Якщо вперше виводите гроші, то також необхідно пройти процедуру верифікації. Для успішного проходження цієї процедури необхідно надати копії особистих документів. Адміністрація БК Спортліга перевірить інформацію протягом декількох днів.

Особистий кабінет

Для входу в особистий кабінет необхідно вказати логін та пароль. Після авторизації в особистому кабінеті БК Спортліга користувачі зможуть здійснювати наступні операції:

 1. Поповнювати рахунок чи знімати гроші.
 2. Змінювати особисту інформацію.
 3. Переглядати історію ставок та транзакцій.
БК Спортліга особистий кабінет

Якщо забули пароль від особистого кабінету, то не треба засмучуватися. Для відновлення доступу до облікового запису потрібно натиснути кнопку «Забули пароль». Після цього адміністрація відправить на пошту електронного листа з інструкцією з відновлення доступу.

Спортивні ставки у Спортліга

Букмекерська контора Спортліга готова запропонувати своїм клієнтам не лише спортивні ставки. Після переходу на офіційний сайт користувачі побачать розділ з онлайн-казино, де розміщені найкращі ігрові автомати. Щоб повноцінно використати всі можливості сайту, гравцям достатньо просто пройти реєстрацію. Після цього практично відразу можна робити спортивні ставки.

БК Спортліга ставки

Популярні матчі

Букмекер пропонує велике різноманіття спортивних ставок. Найчастіше беттери обирають Спортліга ставки на футбол. Професіонали стверджують, що доступні пропозиції щодо цього виду спорту займають лідируючі позиції. У каталозі також розміщені й інші види спорту, які також вважаються популярними:

 • баскетбол;
 • волейбол;
 • настільний теніс;
 • бадмінтон;
 • та інші.

При виборі спортивного змагання необхідно відштовхуватися лише від особистих уподобань. Також беттери повинні враховувати розміри коефіцієнтів.

Спортивні ставки

Букмекер Спортліга не обмежує своїх клієнтів та пропонує різні види ставок. Тут запропоновано багато різних варіантів для ставок на спорт. У беттерів є можливість укладати парі на:

 1. Результати команд.
 2. Кутові.
 3. Пенальті.
 4. Тотал.
 5. Гандікап.

При виборі відповідного варіанта обов’язково потрібно враховувати розміри коефіцієнтів. Після вибору найприбутковіших спортивних подій можна розпочинати оформлення купона.

Лінія та коефіцієнти в Спортліга

Лінія у БК Спортліга не відрізняється від інших популярних букмекерів. У лінії доступно всього 10 спортивних дисциплін. Основний акцент адміністрація букмекерської контори зробила на футбол. В цьому розділі дступно понад 1000 різних змагань. Також БК Спортліга пропонує значний розпис на футбольні матчі. Для більшості популярних матчів доступно близько 200 видів ставок. Користувачі зможуть побачити не лише класичні варіанти парі, а й ексклюзивні варіанти. Це дозволяє реалізувати різні стратегії та збільшити розмір виграшу.

БК Спортліга ставки
Lucky man celebrating victory after making bets using gambling mobile application on his phone. Football match online broadcast on laptop screen on the background.; Shutterstock ID 1228238836; Purchase Order: –

До характерної риси БК Спортліга також відносять високий показник маржі. Він становить 6,5-7%. Однак компанія також пропонує високі коефіцієнти, які зможуть порадувати навіть професійних користувачів. На більшість популярних змагань можна побачити коефіцієнти 2-2,5 на лідера. Також беттери зможуть знайти привабливі пропозиції від букмекерської контори.

У БК Спортліга можна робити ставки не лише у прематчі, а й у live-режимі. До недоліків ставок у режимі реального часу відносять невелику кількість подій. Загалом їх буде близько 15-20 штук. До переваг відносять значний live-розпис. Завдяки цьому беттери зможуть швидко вибрати потрібний варіант для ставки.

Зміна коефіцієнтів у букмекерській конторі Спортліга відображається наочно. Котирування, що подають, позначаються червоною стрілкою, а ті що ростуть – зеленою. Однак, невеликі стрілки складно розглянути на білому фоні. У переліку дисциплін можна побачити спеціальні фільтри, які допоможуть швидко знайти трансляцію. Відеотрансляції зазвичай доступні лише для популярних матчів.

Методи платежів у БК Спортліга

Після переходу на Спортліга офіційний сайт можна побачити, що букмекер пропонує лише надійні платіжні інструменти. До найпопулярніших платіжних інструментів відносять:

 1. Банківські картки Visa та Mastercard.
 2. Платіжна система Privat Pay.
 3. Мобільний оператор Київстар.
 4. Міжнародний платіжний сервіс E-Pay.
 5. Термінали самообслуговування.
 6. Система безконтактних платежів Apple Pay

Щоб поповнити рахунок у Спортліга також можна звернутись до одного з наземних офісів букмекера. Беттери зможуть звернутися не лише до пунктів прийому ставок Спортліга. Також можна звернутися до точки продажу лотерейних квитків. Процес поповнення рахунку в букмекерській конторі складається з наступних етапів:

 • спочатку гравцям необхідно авторизуватися в особистому кабінеті;
 • після цього потрібно натиснути кнопку «Депозит», яка розташована у верхній частині сторінки;
 • виберіть платіжну систему та реквізити;
 • введіть суму;
 • гравцям потрібно підтвердити свої дії.

Гроші на рахунок зараховуються миттєво. Тривалість зарахування коштів становить близько 10 секунд. Якщо гроші не надійшли на рахунок протягом цього періоду, беттерам потрібно зв’язатися зі службою підтримки. Фахівці перевірять інформацію та допоможуть вирішити цю проблему.

Щоб вивести гроші, гравцям потрібно натиснути на блок з вашим балансом, який розташований у верхній частині екрану. Переказ коштів здійснюється протягом доби. За потреби отримати гроші також можна у наземних офісах компанії Спортліга.

Букмекерська контора Спортліга не стягує комісію за зняття грошей. Проте адміністрація передбачила ліміти, які можуть відрізнятись залежно від транзакції. Для зняття грошей ліміт складає 10 тисяч гривень.

Особливості мобільного додатка від БК

Якщо плануєте робити Спортліга ставки через інтернет зі смартфона, то можна встановити зручний мобільний додаток. Завантажити програму можна повністю безкоштовно. Посилання для завантаження розміщені на офіційному сайті БК Спортліга. Беттерам достатньо просто вибрати підходящий файл для своєї операційної системи. Функціонал у мобільному додатку не відрізняється від офіційного сайту Спортліга.

Завантажити мобільний додаток можна на смартфони з операційною системою iOS та Android. Завантаження програми для смартфонів здійснюється максимально швидко. Справитися з цим завданням зможуть навіть новачки, які не мають відповідного досвіду.

Переваги мобільного додатку Спортліга

Мобільний додаток дійсно має попит у клієнтів. Це насамперед викликано наявністю низки переваг. До основних переваг мобільного додатку від БК Спортліга відносять:

 • просте меню;
 • повноцінний функціонал;
 • швидка робота програми;
 • відсутність обмеження доступу у країнах СНД;
 • можливість отримати віддалений доступ до послуг букмекерської контори.

Це основні переваги мобільного додатку Спортліга, які виділяють професійні беттери. Щоб переконатися в цьому, необхідно ознайомитися з відгуками на тематичних форумах.

Як встановити мобільний додаток Спортліга

Робити в МСЛ Спортліга ставки онлайн за допомогою смартфона зможуть усі охочі. Для цього достатньо просто скачати мобільний додаток. Файли для завантаження програми знаходяться у відкритому доступі, тому ними зможе скористатися кожен беттер. За встановлення мобільного додатка не потрібно нічого платити, оскільки програма доступна абсолютно безкоштовно. Процедура завантаження включає наступні етапи:

 1. Перейдіть на офіційний сайт Спортліга.
 2. Відкрийте папку з файлами для завантаження.
 3. Виберіть потрібний файл для свого смартфона.
 4. Натисніть кнопку «Завантажити».
 5. Чекайте на завершення процесу завантаження.
БК Спортліга додаток

Після завершення процесу встановлення мобільної програми Спортліга на мобільному телефоні з’явиться ярлик букмекерської контори. Якщо вже є обліковий запис на офіційному сайті Спортліга, то повторна реєстрація в додатку не потрібна. Достатньо просто ввести логін та пароль, який вказували на етапі реєстрації.

Особливості спортивної лінії

Найкраще в компанії Спортліга представлені лише 2 спортивні події. До них відносять футбол та теніс. Тут можна побачити не лише популярні матчі, а й маловідомі події. Наприклад, беттери зможуть робити ставки навіть на матчі чемпіонату Таїланду.

У тенісі відображаються деякі турніри з ITF-категорії. Інші види спорту не дивують своїм різноманіттям та вважаються незначними. Невеликий розпис насамперед пов’язаний з тим, що компанія Спортліга дозволяє робити ставки лише на найближчі спортивні матчі.

Додаткові можливості БК Спортліга

Після переходу до розділу «Лотереї» можна побачити унікальну пропозицію «Спортпрогноз». Тут користувачі матимуть змогу побачити 12 футбольних матчів. Якщо вдасться вгадати результати щонайменше 10 матчів, то можна отримати виграш. Сума джекпоту іноді сягає 500 тисяч гривень. Розмір мінімальної ставки при цьому становить лише 5 гривень.

Бонуси та акції Спортліга

Букмекерська контора Спортліга не пропонує своїм клієнтам бонусні пропозиції. Це насамперед пов’язано з тим, що компанія пропонує великий вибір унікальних пропозицій щодо ставок. Деякі цікаві пропозиції зможуть порадувати навіть професійних беттерів. Проте привілеї у вигляді бонусів відсутні.

БК Спортліга бонус

Іноді адміністрація БК Спортліга роздає постійним клієнтам промокоди. Це чудова можливість отримати подарунки. Отримати промокоди на сайті букмекерської контори зможуть лише активні беттери, які регулярно роблять ставки.

Служба підтримки Спортліга

Якщо під час укладання парі виникли проблеми, завжди можна зв’язатися зі службою підтримки. Для зв’язку зі співробітниками БК Спортліга можна скористатися такими способами:

 • Telegram;
 • Viber;
 • Facebook;
 • електронна пошта.

Щоб швидко вирішити проблему, беттери також можуть зателефонувати за номером (0-800-21-00-65). Дзвінки на цей номер з України повністю безкоштовні. Користувачам з інших країн краще скористатися іншими способами зв’язку.

Висновок

За короткий період роботи компанія Спортліга встигла зарекомендувати себе тільки з позитивного боку. Компанія продовжує розвиватися та постійно покращує доступні послуги. Переконатися в якості роботи букмекерської контори допоможуть Спортліга відгуки. Ознайомитись з рекомендаціями можна після переходу на тематичні сайти в інтернеті.

СпортЛіга: питання/відповіді

❓ Чи можна вважати букмекерську контору Спортліга надійним ресурсом для ставок?
Букмекерська контора Спортліга – це надійний ресурс для ставок на спорт. Компанія працює відповідно до ліцензії КРАІЛ. Беттери з України можуть повністю довіряти цій БК.
❓ Які послуги пропонує букмекер Спортліга?
Компанія Спортліга пропонує беттерам великий асортимент послуг. У беттерів є можливість робити ставки у прематчі чи live-режимі. На офіційному сайті можна робити ставки на різні види спорту.
❓ Чи можна завантажити мобільний додаток МСЛ Спортліга?
У букмекерській конторі Спортліга є власний мобільний додаток. Встановити мобільний додаток можна на смартфони з різними операційними системами. Завдяки цьому беттери зможуть швидко робити ставки на спорт з будь-якої точки міста.
❓ Як отримати консультацію у спеціалістів Спортліга?
Служба підтримки працює цілодобово. Зв’язатися зі службою підтримки можна через Telegram або Viber. Також можна залишити звернення на офіційній сторінці Facebook або відправити через електронну пошту.
❓ У якій країні легально грати у БК Спортліга?
Букмекерська контора легально працює на території України, тому у гравців не виникне проблем з отриманням доступу до сайту.

Показник маржі - 6,5-7%

4.0
Надійність & Чесність
4.0
Ставки & Інтерфейс
4.0
Бонуси & Акції
4.0
Технічна підтримка
4.0 Рейтинг

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Спортліга ⚡️ Sportliga
4.0/5