Як Україні грала з Казахстаном у відборі до ЧС 2022

Головна » Як Україні грала з Казахстаном у відборі до ЧС 2022

В кваліфікації до ЧС 2022 Казахстан і Україна грали 2 матчі. Перший проведено в березневому раунді за керівництва Андрія Шевченка, другий вже в вересні, коли керманичем українців було призначено Олександра Петракова. В цій кваліфікації українців буквально переслідували нічийні результати, що викликало багато питань і власне головне: чи зможе взагалі Україні вийти з групи цього разу.

Бонус за реєстрацію 4500 грн

5.0
T&Cs Apply
Мінамальні ставки - 10 EUR / 10 USD / 25 UAH

Перша нічия і величезне розчарування

Березневі ігри були для українців досить суперечливими. Не програвши Франції футболісти дуже порадували, коли відбулась нічия з фінами, виникло нерозуміння, чому так власне відбулось. В грі з Казахстаном, потрібно було вигравати, і це було цілком реально зробити.

Практично всю гру відбувались атаки на ворота казахів, суперники навіть не думали про те, щоб створити проблеми захисту та воротарю українців. Буквально одразу синьо-жовті пішли атакувати. Однак з реалізацією були величезні проблеми. Буквально навала на ворота суперника дала ясно зрозуміти, що рано чи пізно м’яч опиниться в сітці. Це відбулось вже на 19 хвилині, забив Яремчук.

Казахстан продовжував стояти в обороні, а Україні атакувати, однак більше жодного голу у виконанні нашої збірної за всю гру ми так і не побачили. Натомість казахи, маючи ледве не єдиний момент, використали його і зрівняли рахунок. Незважаючи на численні гольові моменти, більше нічого не вдалося досягнути. Така реалізація привела до чергової, вже третьої нічиєї, яка примусила нервувати багатьох.

Друга нічия: 4 м’ячі за гру

Після призначення нового тренера варто було сподіватись на кращий результат, адже Олександр Петраков почав активно експериментувати з ігровими моделями. Гра почалася з масованого пресингу українців, що вже на 2 хвилині вилилось в гол – спрацювала індивідуальна майстерність Романа Яремчука. На цьому українці не зупинились і наступні 30 хвилин буквально не давали супернику видихнути. Лише ближче до перерви дещо збавили темп

україна казахстан чс 2022

Другий тайм почався з відчутного послаблення тиску українців на воротка Казахстану. Це суперник відчув та почав час від часу атакувати. Перший закид за спини захисникам не вдався, точніше казахський нападник був в положенні поза грою, але це дзвіночок не помітили українці. І вже наступна подібна комбінація вилилась в забитий м’яч. Дежавю, не інакше. Знову нічия, знову з Казахстаном, і знову 1:1, але ще більше потрясіння було попереду.

Тренер вирішив на ходу змінити ігрову схему показавши 4-4-2, адже Україна повинна була забити та перемагати. При величезній кількості моментів реалізація, як і раніше абсолютно не радувала.

Наприкінці матчу сталась, здавалось би закономірна річ, українці таки забили, і всі видихнули з полегшенням. Гра повинна була стати переможною, адже на це збірна дійсно заслужила, навіть при такій великій кількості помилок в атаці.

Але видихнули зарано, адже Казахстан буквально через пару хвилин знову зрівняв рахунок, виконавши чергову вертикальну передачу, з якою захисна лінія українців не впоралась. Нерозуміння і ступор перервав фінальний свисток. Знову нічия, знову втрачена можливість. Які цілком вірогідно може бути фатальною.

За 2 матчі з Казахстаном, українці били по воротам 49 разів, а реалізували всього 3 голи загалом. Якби вони змогли принести перемогу, то це б сприймалось інакше, а в чергове не обіграти такого суперника – вказувало на дуже великі проблеми в атаці збірної. Новому тренеру ще доведеться з ним дуже багато працювати.